Przystanek | S | D | S | S | D | S |
---|---|---|---|---|---|---|
Połaniec Dworzec | 06:20 | 07:18 | — | 13:00 | 15:00 | 16:00 |
Ruszcza | 06:25 | 07:23 | — | 13:05 | 15:14 | 16:14 |
Budziska | 06:32 | 07:30 | — | 13:12 | 15:22 | 16:22 |
Czyrzyzna | 06:39 | 07:36 | — | 13:18 | — | — |
Rejterówka | 06:41 | 07:38 | — | 13:20 | — | — |
Zofiówka | 06:43 | 07:40 | — | — | — | — |
Słupiec | — | — | — | — | 15:28 | 16:28 |
Szczebrzusz | — | — | — | — | 15:33 | 16:33 |
Gace słupieckie | — | — | — | 13:23 | 15:35 | 16:35 |
Orzelec | 06:47 | 07:44 | — | 13:35 | 15:42 | 16:42 |
Łubnice | 06:49 | 07:46 | 08:10 | 13:37 | 15:45 | 16:45 |
Łyczba | 06:52 | 07:49 | 08:13 | — | 15:48 | 16:48 |
Przeczów | 06:54 | 07:51 | 08:15 | — | 15:50 | 16:50 |
Ruszcza | 06:59 | 07:55 | 08:19 | — | 15:54 | 16:54 |
Połaniec | 07:10 | 08:00 | 08:25 | — | 16:00 | 16:00 |
Staszów | 07:46 | — | — | — | — | — |
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej