Przystanek | D | D | D | D | D | D | D |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Staszów Rynek | — | 06:20 | 08:20 | 12:00 | 13:20 | — | 15:30 |
Staszów Sąd | — | 06:22 | 08:22 | 12:02 | 13:22 | — | 15:32 |
Staszów Targowa | — | 06:23 | 08:23 | 12:03 | 13:23 | — | 15:33 |
Rytwiany Tartak | — | 06:30 | 08:30 | 12:10 | 13:30 | — | 15:40 |
Kłoda | — | 06:35 | 08:35 | 12:15 | 13:35 | — | 15:45 |
Szczeka Skrz | — | 06:38 | 08:38 | 12:18 | 13:38 | — | 15:48 |
Niedziałki | — | 06:42 | 08:42 | 12:22 | 13:42 | — | 15:52 |
Rudniki | — | 06:44 | 08:44 | 12:24 | 13:44 | — | 15:54 |
Połaniec Galeria | 05:54 | 06:54 | 08:54 | 12:34 | 13:54 | 14:25 | 16:04 |
Połaniec Rynek | 05:55 | 06:55 | 08:55 | 12:35 | 13:55 | 14:26 | 16:05 |
Gawłuszowice U.G. | 06:06 | 07:06 | 09:06 | 12:46 | 14:06 | 14:37 | 16:16 |
Kliszów | 06:08 | 07:08 | 09:08 | 12:48 | 14:08 | 14:39 | 16:18 |
Chrząstów Szkoła | 06:17 | 07:17 | 09:17 | 12:57 | 14:17 | 14:48 | 16:27 |
Złotniki Sklep | 06:25 | 07:25 | 09:25 | 13:05 | 14:25 | 14:56 | 16:35 |
Mielec D.A. | 06:35 | 07:35 | 09:35 | 13:15 | 14:35 | 15:06 | 16:45 |
Mielec Szpital | — | 07:36 | 09:36 | 13:16 | — | 15:07 | 16:46 |
Mielec Wolności | — | 07:39 | 09:39 | 13:19 | — | 15:10 | 16:49 |
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt