Przystanek | D |
---|---|
Osiek | 06:00 |
Trzcianka | 06:11 |
Sworoń Sklep | 06:17 |
Mitaszów skrz. | 06:22 |
Szwagrów szkoła | 06:25 |
Tursko Wielkie | 06:28 |
Szwagrów | — |
Niekurza | 06:37 |
Tursko Małe Kol. | 06:40 |
Tursko Małe | 06:42 |
Połaniec Rynek | 06:51 |
Połaniec Dworzec | 06:58 |
Legenda:
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S - kursuje w dni nauki szkolnej